Плочки Allmarble Imperial Lux 60х120cm - Baucentar
Плочки Allmarble Imperial Lux 60х120cm

Плочки Allmarble Imperial Lux 60х120cm

789 ден

Има на залиха

789 ден

Има на залиха

Додади го во кошничка
Купи веднаш

Производител: Marazzi

Земја на потекло: Италија

Каталошки Број: M3АC

Модел: Allmarble Imperial Lux

Материјал: Грес Порцелан

Намена: За Внатре, За Надвор, Подни, Ѕидни

Димензии: 60х120cm

Дебелина: 10mm

Завршна обработка: Сјајна

Бренд

Marazzi