Плочки Mystone Lavagna Nero 60х60cm - Baucentar
Плочки Mystone Lavagna Nero 60х60cm

Плочки Mystone Lavagna Nero 60х60cm

489 ден

Има на залиха

489 ден

Има на залиха

Додади го во кошничка
Купи веднаш

Производител: Marazzi

Земја на потекло: Италија

Каталошки Број: M03Ј

Модел: Mystone Lavagna Nero

Материјал: Грес Порцелан

Намена: За Внатре, За Надвор, Подни, Ѕидни

Димензии: 60х60cm

Дебелина: 10mm

Завршна обработка: Мат

Бренд

Marazzi