Електр. Повеќенаменски Алат Дремел 3000 - Baucentar
Електр. Повеќенаменски Алат Дремел 3000
-10%

Електр. Повеќенаменски Алат Дремел 3000

4140 ден

Има на залиха

Повеќенаменски алат Дремел

4140 ден

Има на залиха

Додади го во кошничка
Купи веднаш

Повеќенаменски електричен алат. Брз. Компактен, Сеопфатен.

Со дополнителен прибор од 15 парчиња.

Со торбичка и упатство.

Бренд

Bosch