Батериски Мултиалат Дремел Лајт 7760-15 АЦЦ 3.6V - Baucentar
Батериски Мултиалат Дремел Лајт 7760-15 АЦЦ 3.6V

Батериски Мултиалат Дремел Лајт 7760-15 АЦЦ 3.6V

5600 ден

Има на залиха

5600 ден

Има на залиха

Додади го во кошничка
Купи веднаш
Шифра: Ф0137760ЈА Категории

Технички Карактеристики

Напона на батеријата 3,6 V
Капацитет на батеријата 2,0 Ah
Време на полнење 2.75 h
Маса 0,270 kg
Должина 19.5 cm
Дебелина 4.5 cm
Висина 4 cm
Брзина на оптоварување 8.000 – 25.000 1/min
Вид на батерија Lithium-Ion
Подесување на брзина на батеријата 2,5 m/s²

Бренд

Dremel