Шпакла Ростфрај со бит 150х115мм - Baucentar
Шпакла Ростфрај со бит 150х115мм

Шпакла Ростфрај со бит 150х115мм

369 ден

Има на залиха

369 ден

Има на залиха

Додади го во кошничка
Купи веднаш

Шпакла за професионална употреба. Се користи за фина обработка на ѕидни површини. Работниот дел на шпаклата е широк 150мм а е долг 115мм. Металниот дел е изработен од ростфрај. Шпаклата има фино обработена гумена рачка со ергономски облик за поудобно користење. На самата рачка шпаклата има додаток со лежиште за еден бит кој може да се наврти на крајот на рачката. Овој додаток е голема предност при користењето на оваа шпакла.

Бренд

Mimont