Цинк Сива Боја Во Спреј 400мл Лајт - Baucentar
Цинк Сива Боја Во Спреј 400мл Лајт

Цинк Сива Боја Во Спреј 400мл Лајт

213 ден

Има на залиха

213 ден

Има на залиха

Додади го во кошничка
Купи веднаш

Цинк сива боја спакувана во спреј. Има огромна моќ за спречување на кородирање особено на железни површини и успешно го заштитува железото. Благодарение на огромната покривна моќ, може да се користи на било какви метални површини на кои треба да се постигне ефект на машинско поцинкувани површини.

Бренд

HQS