Цинк Сива Боја Во Спреј 400мл - Baucentar
Цинк Сива Боја Во Спреј 400мл

Цинк Сива Боја Во Спреј 400мл

147 ден

Има на залиха

147 ден

Има на залиха

Додади го во кошничка
Купи веднаш

Цинк сива боја спакувана во спреј. Содржи повеќе 98% чист цинк. Има огромна моќ за спречување на кородирање особено на железни површини и успешно го заштитува железото. Благодарение на огромната покривна моќ, може да се користи на било какви метални површини на кои треба да се постигне ефект на машинско поцинкувани површини. Може да се користи и за професионална намена.

Бренд

HQS