Акрилна Боја Во Спреј 400мл Бела МАТ RAL9010 - Baucentar
Акрилна Боја Во Спреј 400мл Бела МАТ RAL9010

Акрилна Боја Во Спреј 400мл Бела МАТ RAL9010

185 ден

Има на залиха

185 ден

Има на залиха

Додади го во кошничка
Купи веднаш

Акрилна боја спакувана во спреј со Бела Мат нијанса или 9010 дефинирана според RAL палетата на бои. Наменета е за бојадисување за домашни потреби или за премачкување на постоечки предмети. Адекватна е за нанесување на било какви површини како железо, челик, пластика, дрво, камен и слично. Се одликува со лесно нанесување и со кратко време на сушење.

Бренд

HQS