Основна Боја За Пластика Во Спреј 400мл - Baucentar
Основна Боја За Пластика Во Спреј 400мл

Основна Боја За Пластика Во Спреј 400мл

255 ден

Има на залиха

255 ден

Има на залиха

Додади го во кошничка
Купи веднаш

Основна боја која е безбојна и која може да се користи за формирање на основен заштитен слој врз површини изработени од пластика. Основната боја им дава висока впивливост на површините за полесно нанесување на главната боја. Се нанесува многу лесно и многу брзо се суши.

Бренд

HQS