Металик Боја Во Спреј 400мл Темно Сина - Baucentar
Металик Боја Во Спреј 400мл Темно Сина

Металик Боја Во Спреј 400мл Темно Сина

290 ден

Има на залиха

290 ден

Има на залиха

Додади го во кошничка
Купи веднаш

Боја во спреј на акрилна основа во темно сина нијанса. Се одликува со голема сјајност, висока покривност и се суши за многу кратко време. Содржи метализирани честици со што на бојадисаната површина и дава специфичен изглед. Може да се користи за бојадисување на било какви површини за да им даде посебен изглед и да ги издвои од другите предмети во околината. Достапна е во 7 различни нијанси: сива, темно сина, црна, виолетова, жолта, зелена, црвена.

Бренд

HQS