Металик Боја Во Спреј 400мл Сива - Baucentar
Металик Боја Во Спреј 400мл Сива

Металик Боја Во Спреј 400мл Сива

290 ден

Има на залиха

290 ден

Има на залиха

Додади го во кошничка
Купи веднаш

Боја во спреј на акрилна основа во сива нијанса. Се одликува со голема сјајност, висока покривност и се суши за многу кратко време. Содржи метализирани честици со што на бојадисаната површина и дава специфичен изглед на метална површина. Може да се користи за бојадисување на било какви површини за да им даде посебен изглед и да ги издвои од другите предмети во околината. Достапна е во 7 различни нијанси: сива, темно сина, црна, виолетова, жолта, зелена, црвена.

Бренд

HQS