Боја За Специјални Ефекти Во Спреј 400мл Сребро - Baucentar
Боја За Специјални Ефекти Во Спреј 400мл Сребро

Боја За Специјални Ефекти Во Спреј 400мл Сребро

310 ден

Нема на залиха

Боја наменета за постигнување специјални ефекти со сребрена нијанса. Спаѓа во рангот на декоративни бои која во себе содржи ситни ливчести пигменти. Идеална е за бојадисување на новогодишни и божиќни декорации, за специјални декоративни цртежи или пак може да се користи да им даде уникатност на било кој предмет во околината. Достапна е во 4 различни нијанси: бронза, сребро, бакар и злато.

Бренд

HQS