Боја За Специјални Ефекти Во Спреј 400мл Злато - Baucentar
Боја За Специјални Ефекти Во Спреј 400мл Злато

Боја За Специјални Ефекти Во Спреј 400мл Злато

310 ден

Има на залиха

310 ден

Има на залиха

Додади го во кошничка
Купи веднаш

Боја наменета за постигнување специјални ефекти со златна нијанса. Спаѓа во рангот на декоративни бои која во себе содржи ситни ливчести пигменти. Идеална е за бојадисување на новогодишни и божиќни декорации, за специјални декоративни цртежи или пак може да се користи да им даде уникатност на било кој предмет во околината. Достапна е во 4 различни нијанси: бронза, сребро, бакар и злато.

Бренд

HQS