Боја За Високи Температури Во Спреј 400мл Црна - Baucentar
Боја За Високи Температури Во Спреј 400мл Црна

Боја За Високи Температури Во Спреј 400мл Црна

315 ден

Има на залиха

315 ден

Има на залиха

Додади го во кошничка
Купи веднаш

Боја за високи температури која откако ќе се нанесе и исуши може да издржи температури со висина до 500 целзиусови степени. При високи температури нанесената боја не покажува никакви промени во бојата ниту во нијансата. Идеална е за бојадисување на печки, шпорети, автомобилски и мотоциклистички ауспуси или за било какви други метални површини кои се изложени на температури до 500 целзиусови степени. Достапна е во 4 различни нијанси: алуминиум, антрацит (темно сива), бела и црна.

Бренд

HQS