Боја За Алуминиумски Фелни Во Спреј 400мл - Baucentar
Боја За Алуминиумски Фелни Во Спреј 400мл

Боја За Алуминиумски Фелни Во Спреј 400мл

255 ден

Има на залиха

255 ден

Има на залиха

Додади го во кошничка
Купи веднаш

Боја на база на алуминиум. На фелните на автомобилските тркала им дава одличен изглед. Дизајнирана е за бојадисување на фелни, но исто така може да се користи и за капаци за тркалата изработени од било каков друг материјал. По нанесувањето бојата се одликува со голема сјајност и формира заштитен и долготрајно отпорен слој.

Бренд

HQS