Литиумски Подмачкувач Во спреј 400мл - Baucentar
Литиумски Подмачкувач Во спреј 400мл

Литиумски Подмачкувач Во спреј 400мл

260 ден

Има на залиха

260 ден

Има на залиха

Додади го во кошничка
Купи веднаш

Овој производ е наменет за подмачкување на било какви механички запчаници, споеви, преносни системи, ланци, завртки и навртки. Има одлични карактеристики и за подмачкување и за заштита на подмачканите површини. Формулирано е за да долготрајно ги задржи карактеристиките. Отпорно е на оксидирање. Ги задржува истите карактеристики и при големи температурни промени, во опсег од -20С до +130 Степени целзиусови.

Бренд

HQS