Тенда надворешна MHL MK00 - Baucentar
Тенда надворешна MHL MK00

Тенда надворешна MHL MK00

5609 ден

Има на залиха

Velux MHL SK00 5060

5609 ден

Има на залиха

Додади го во кошничка
Купи веднаш
Шифра: 012ВЕЛ Категории

Надворешна тенда MHL МK00 5060H

Тендата го намалува загревањето и ја зголемува интимноста на поткровјето. Може да се управува рачно и електрично.

Бренд

velux