Тенда надворешна MHL FK00 - Baucentar
Тенда надворешна MHL FK00

Тенда надворешна MHL FK00

5249 ден

Има на залиха

Velux MHL SK00 5060

5249 ден

Има на залиха

Додади го во кошничка
Купи веднаш
Шифра: 011ВЕЛ Категории

Надворешна тенда MHL FK00 5060

Тендата го намалува загревањето и ја зголемува интимноста на поткровјето. Може да се управува рачно и електрично.

Бренд

velux