Тенда надворешна MHL CK00 - Baucentar
Тенда надворешна MHL CK00

Тенда надворешна MHL CK00

4339 ден

Има на залиха

Velux MHL SK00 5060

4339 ден

Има на залиха

Додади го во кошничка
Купи веднаш
Шифра: 017ВЕЛ Категории

Надворешна тенда MHL CK00 5060

Тендата го намалува загревањето и ја зголемува интимноста на поткровјето. Може да се управува рачно и електрично.

Бренд

velux