Телескоп Рачка Алуминиумска 3.0м - Baucentar
Телескоп Рачка Алуминиумска 3.0м

Телескоп Рачка Алуминиумска 3.0м

550 ден

Има на залиха

Држач на место

550 ден

Има на залиха

Додади го во кошничка
Купи веднаш

Телескопска рачка за молерски алати со вкупна работна должина 3.0 метри. Се состои од неколку различни делови. Изработена е од алуминиум. На двата краја има пластични заштитни завршетоци за поудобно користење.

Бренд

Mimont