Средство за чистење грес површини 1л

Средство за чистење грес површини 1л

342 ден

Има на залиха

342 ден

Има на залиха

Додади го во кошничка
Купи веднаш

Алкохолно средство за чистење на сите видови површини од полиран и необработени грес плочки. Многу добро чисти и други нечисти повшини од керамика. Ги отстранува нечистотиите како масло, маснотија, трагови од гуми и ѓонови, од полимери, восок, сјајни емулзии, остатоци од тврдокорни флеки. Погоден е и за машинско нанесување. Наменет е и за внатрешна и за надворешна употреба.
Потрошувачка: 1 литар е доволен за површина од 1 до 15 метри квадратни.

Бренд

Knauf