Ревизионен Отвор Пластичен 300х400мм - Baucentar
Ревизионен Отвор Пластичен 300х400мм

Ревизионен Отвор Пластичен 300х400мм

520 ден

Има на залиха

520 ден

Има на залиха

Додади го во кошничка
Купи веднаш

Ревизонен отвор наменет за монтажа при секакви услови на градба. Целокупниот производ е изработен од ПВЦ.

Димензии: 300х400мм

Боја: Бела