Ревизионен Отвор Пластичен 200х400мм - Baucentar
Ревизионен Отвор Пластичен 200х400мм

Ревизионен Отвор Пластичен 200х400мм

330 ден

Има на залиха

330 ден

Има на залиха

Додади го во кошничка
Купи веднаш

Ревизонен отвор наменет за монтажа при секакви услови на градба. Целокупниот производ е изработен од ПВЦ.

Димензии: 200х400мм

Боја: Бела