Ревизионен Отвор Пластичен 200х250мм - Baucentar
Ревизионен Отвор Пластичен 200х250мм

Ревизионен Отвор Пластичен 200х250мм

285 ден

Има на залиха

285 ден

Има на залиха

Додади го во кошничка
Купи веднаш

Ревизонен отвор наменет за монтажа при секакви услови на градба. Целокупниот производ е изработен од ПВЦ.

Димензии: 200х250мм

Боја: Бела