Ревизионен Отвор Пластичен 150х150мм - Baucentar
Ревизионен Отвор Пластичен 150х150мм

Ревизионен Отвор Пластичен 150х150мм

135 ден

Има на залиха

135 ден

Има на залиха

Додади го во кошничка
Купи веднаш

Ревизонен отвор наменет за монтажа при секакви услови на градба. Целокупниот производ е изработен од ПВЦ.

Димензии: 150х150мм

Боја: Бела