Рачка за мотика - Baucentar
Рачка за мотика

Рачка за мотика

290 ден

Има на залиха

290 ден

Има на залиха

Додади го во кошничка
Купи веднаш

Дрвена рачка за мотика со должина од 1370 мм. Се користи како замена за скршени или оштетени рачки. Изработена е од цврсто буково дрво со голема издржливост. Има ергономски дизајн за подобро да се припие на раката при користење.

Бренд

Verto