Разредувач за чистење на нитратна база 500 мл - Baucentar
Разредувач за чистење на нитратна база 500 мл

Разредувач за чистење на нитратна база 500 мл

80 ден

Има на залиха

80 ден

Има на залиха

Додади го во кошничка
Купи веднаш

БК Нитро 500мл е разредувач на нитратна база за чистење алат.

ПРИМЕНА
БК Нитро се користи за чистење на алат за бојадисување.

ПАКУВАЊЕ
Спакувано во пластично шише и содржи 500мл

Бренд

Bekament