Разредувач за чистење на нитратна база 900мл - Baucentar
Разредувач за чистење на нитратна база 900мл

Разредувач за чистење на нитратна база 900мл

150 ден

Има на залиха

150 ден

Има на залиха

Додади го во кошничка
Купи веднаш

БК Нитро 900мл е разредувач на нитратна база за чистење алат.

ПРИМЕНА
БК Нитро се користи за чистење на алат за бојадисување.

ПАКУВАЊЕ
Спакувано во пластично шише и содржи 900мл

Бренд

Bekament