Разредувач за премази 3во1 500 мл - Baucentar
Разредувач за премази 3во1 500 мл

Разредувач за премази 3во1 500 мл

170 ден

Има на залиха

170 ден

Има на залиха

Додади го во кошничка
Купи веднаш

BK RX 500 мл разредувач за премази 3во1

ПРИМЕНА
Овој разредувач се користи за разредување на премазите БК Метал 3во1 и БК Металукс 3во1.

ПАКУВАЊЕ
Спакувано во лимена кантичка и содржи 500мл

Бренд

Bekament