Разредувач за премази на маслена база 900мл - Baucentar
Разредувач за премази на маслена база 900мл

Разредувач за премази на маслена база 900мл

180 ден

Има на залиха

180 ден

Има на залиха

Додади го во кошничка
Купи веднаш

БК Класик 900мл е разредувач на маслена база за разредување премази и за чистење алат.

ПРИМЕНА
БК Класик се користи за разредување премази на маслена база како и за чистење на алат за бојадисување.

ПАКУВАЊЕ
Спакувано во пластично шише и содржи 900мл

Бренд

Bekament