Плочки Terratech Polvere 60х60cm 10mm - Baucentar
Плочки Terratech Polvere 60х60cm 10mm

Плочки Terratech Polvere 60х60cm 10mm

459 ден

Има на залиха

459 ден

Има на залиха

Додади го во кошничка
Купи веднаш

Производител: Marazzi

Земја на потекло: Италија

Каталошки Број: M8QU

Модел: Terratech Polvere

Материјал: Грес Порцелан

Намена: За Внатре, За Надвор, Подни, Ѕидни

Димензии: 60х60cm

Дебелина: 10mm

Завршна обработка: Мат

Бренд

Marazzi