Плочки Systems Solid Osso 60x60cm 10mm - Baucentar
Плочки Systems Solid Osso 60x60cm 10mm

Плочки Systems Solid Osso 60x60cm 10mm

4579 ден

Има на залиха

4579 ден

Има на залиха

Додади го во кошничка
Купи веднаш

Производител: Marazzi

Земја на потекло: Италија

Каталошки Број: M0P6

Модел: Systems Solid Osso

Материјал: Грес Порцелан

Намена: За Внатре и Надвор

Димензии: 60х60cm

Дебелина: 10mm

Завршна обработка: Мат

 

Бренд

Marazzi