Плочки Powder Smoke 30х60cm 10mm - Baucentar
Плочки Powder Smoke 30х60cm 10mm

Плочки Powder Smoke 30х60cm 10mm

1100 ден

Има на залиха

1100 ден

Има на залиха

Додади го во кошничка
Купи веднаш

Производител: Marazzi

Земја на потекло: Италија

Каталошки Број: M0C6

Модел: Powder Smoke

Материјал: Грес Порцелан

Намена: За Внатре и Надвор

Димензии: 30х60cm

Дебелина: 10mm

Завршна обработка: Мат

 

Бренд

Marazzi