Плочки MyStone Basalto Sabia 30х60cm - Baucentar
Плочки MyStone Basalto Sabia 30х60cm

Плочки MyStone Basalto Sabia 30х60cm

1100 ден

Има на залиха

1100 ден

Има на залиха

Додади го во кошничка
Купи веднаш

Производител: Marazzi

Земја на потекло: Италија

Каталошки Број: M4EL

Модел: Mystone Basalto Sabia

Материјал: Грес Порцелан

Намена: За Внатре и Надвор

Димензии: 30х60cm

Дебелина: 10mm

Завршна обработка: Мат

 

Бренд

Marazzi