Плочки Mineral Silver Brill 75х75cm - Baucentar
Плочки Mineral Silver Brill 75х75cm

Плочки Mineral Silver Brill 75х75cm

1540 ден

Има на залиха

1540 ден

Има на залиха

Додади го во кошничка
Купи веднаш

Производител: Marazzi

Земја на потекло: Италија

Каталошки Број: MASJ

Модел: Mineral Silver Brill

Материјал: Грес Порцелан

Намена: За Внатре и Надвор

Димензии: 75х75cm

Дебелина: 10mm

Завршна обработка: Полусјајна

 

Бренд

Marazzi