Плочки Mineral Silver 60х60cm - Baucentar
Плочки Mineral Silver 60х60cm

Плочки Mineral Silver 60х60cm

1200 ден

Има на залиха

1200 ден

Има на залиха

Додади го во кошничка
Купи веднаш

Производител: Marazzi

Земја на потекло: Италија

Каталошки Број: MASP

Модел: Mineral Silver

Материјал: Грес Порцелан

Намена: За Внатре и Надвор

Димензии: 60х60cm

Дебелина: 10mm

Завршна обработка: Мат

 

Бренд

Marazzi