Плочки Mystone Limestone 60x60cm - Baucentar
Плочки Mystone Limestone 60x60cm

Плочки Mystone Limestone 60x60cm

439 ден

Има на залиха

439 ден

Има на залиха

Додади го во кошничка
Купи веднаш

Производител: Marazzi

Земја на потекло: Италија

Каталошки Број: M7Е9

Модел: Mystone Limestone Taupe

Материјал: Гранит

Намена: За Внатре

Димензии: 60х60cm

Дебелина: 6mm

Завршна обработка: Мат

Бренд

Marazzi