Основна Боја За Метал Во Спреј 400МЛ Бела - Baucentar
Основна Боја За Метал Во Спреј 400МЛ Бела

Основна Боја За Метал Во Спреј 400МЛ Бела

265 ден

Има на залиха

265 ден

Има на залиха

Додади го во кошничка
Купи веднаш

Основна боја за метал во бела нијанса која се користи за формирање на основен заштитен слој врз железните необработени површини кои подоцна треба да со бојадисаат со друга боја. Главната намена и е да го спречи кородирањето на железото. Се нанесува многу лесно и има одлична покривност за целосна заштита на материјалите од железо. Достапна е во 3 различни нијанси: сива, бела и црвена.

Бренд

HQS