Шрафцигер Флексибилен Со 10 Битови и Адаптер - Baucentar
Шрафцигер Флексибилен Со 10 Битови и Адаптер

Шрафцигер Флексибилен Со 10 Битови и Адаптер

730 ден

Има на залиха

730 ден

Има на залиха

Додади го во кошничка
Купи веднаш
Шифра: 04-212 Категории

Шрафцигер со флексибилен работен дел и со 10 различни битови и адаптер за битови. Битовите се со должина од 25мм и во 10 различни типови. Битовите се изработени од многу квалитетна легура на ванадиум и молибден што обезбедува трајност на производот. Флексибилниот работен дел на шрафцигерот обезбедува полесно работење до тешко пристапни места. Рачката на шрафцигерот е ергономски изработена со три испакнувања од материјал што не се лизга со што се олеснува држењето при работа. Со тоа се намалува отпорот при работа и го олеснува вртењето во десно. Рачката е изработена од два различни материјали кои се отпорни на влијанија од хемикалии, масла и маснотии.

Бренд

Neo