Торбичка За Алат и прибор со 4 џебови - Baucentar
Торбичка За Алат и прибор со 4 џебови

Торбичка За Алат и прибор со 4 џебови

490 ден

Има на залиха

490 ден

Има на залиха

Додади го во кошничка
Купи веднаш
Шифра: 84-333 Категории

Лесна и практична торбичка изработена од квалитетен пластичен материјал. Прикачена е на ремен. Има вкупно 4 џебови за рачен алат и еден платнен држач за чекани. Може да се прикачи на ремен на панталони.

Бренд

Neo