Бит PH2x25mm 1/4" 5пар. - Baucentar
Бит PH2x25mm 1/4″ 5пар.

Бит PH2x25mm 1/4″ 5пар.

110 ден

Има на залиха

110 ден

Има на залиха

Додади го во кошничка
Купи веднаш
Шифра: 06-006 Категории

Бит од тип PH2 со прифат 1/4″ и со должина од 25мм. Благодарение на S2 челичната легура, цврстината на битот е 60 HRC со што се продолжува работниот век и квалитетот на работа. Изработено е согласно стандардот DIN 3126. Овој производ има 25 годишна гаранција со што се потврдува квалитетот производот. Спакувано во блистер пакување. Во пакувањето има вкупно 5 парчиња.

Бренд

Neo