Пиштол За Поп Нитни со вртлива глава - Baucentar
Пиштол За Поп Нитни со вртлива глава

Пиштол За Поп Нитни со вртлива глава

2170 ден

Има на залиха

2170 ден

Има на залиха

Додади го во кошничка
Купи веднаш
Шифра: 18-102 Категории

Рачен пиштол за поп нитни кои може да бидат изработени од челик или од алуминиум. Поп нитните може да бидат со дијаметар од 2.4, 3.2, 4.0 и 4.8мм. Главата на пиштолот може да се ротира за 360°. Со тоа се овозможува да се пукаат нитни во тешко достапни места и под било кој агол. Главата и телото на пиштолот се изработени од алуминиум. Горната рачка е изработена од челик а внатрешната структура е од зајакнат челик, со што се овозможува долготрајно користење на алатката. Има ергономски дизајнирана рачка и прстен за закочување со што се олеснува користењето и складирањето на пиштолот. Сертификатот од TÜV Rheinland го гарантира високиот квалитет и трајноста на продуктот.

Бренд

Neo