Пиштол За Поп Нитни - Baucentar
Пиштол За Поп Нитни

Пиштол За Поп Нитни

1750 ден

Има на залиха

1750 ден

Има на залиха

Додади го во кошничка
Купи веднаш
Шифра: 18-103 Категории

Рачен пиштол за поп нитни кои може да бидат изработени од челик или од алуминиум. Поп нитните може да бидат со дијаметар од 2.4, 3.2, 4.0 и 4.8мм. Главата и телото на пиштолот се изработени од алуминиум. Горната рачка е изработена од челик а внатрешната структура е од зајакнат челик, со што се овозможува долготрајно користење на алатката. Има ергономски дизајнирана рачка и прстен за закочување со што се олеснува користењето и складирањето на пиштолот. Сертификатот од TÜV Rheinland го гарантира високиот квалитет и трајноста на продуктот.

Бренд

Neo