Пиштол Долг За Компресор Со Воздух - Baucentar
Пиштол Долг За Компресор Со Воздух

Пиштол Долг За Компресор Со Воздух

500 ден

Има на залиха

500 ден

Има на залиха

Додади го во кошничка
Купи веднаш
Шифра: 12-542 Категории

Пиштол за компресор со воздух. Изработен е од алуминиум. Има кука за закачување која го олеснува користењето и е многу практична. Може да се користи за дување воздух под висок притисок за чистење на филтри, за разбивање на штетни или отровни гасови, или за забрзано сушење со воздих под притисок. Сообразноста со европските стандарди за безбедност е поткрепена со CE сертификат.

Бренд

Neo