Магнетен Телескопски Држач 160-610мм 3кг - Baucentar
Магнетен Телескопски Држач 160-610мм 3кг

Магнетен Телескопски Држач 160-610мм 3кг

240 ден

Има на залиха

240 ден

Има на залиха

Додади го во кошничка
Купи веднаш
Шифра: 11-610 Категории

Магнетен држач за привлекување или пренесување на метални елементи со маса до 3 килограми. Телескопската рачка се извлекува по потреба и може да работи со должина од 160 до 610мм. Надворешниот дијаметар на држачот е 17.5мм а дијаметарот на самиот магнет е 13мм. Рачката е ергономски изработена и обложена со нелизгачки материјал од гума за полесно држење и поголема удобност.

Бренд

Neo