Магнетен Телескопски Држач 190-800мм 3.5кг - Baucentar
Магнетен Телескопски Држач 190-800мм 3.5кг

Магнетен Телескопски Држач 190-800мм 3.5кг

360 ден

Нема на залиха

Шифра: 11-611 Категории

Магнетен држач за привлекување или пренесување на метални елементи со маса до 3.5 килограми. Телескопската рачка се извлекува по потреба и може да работи со должина од 190 до 800мм. Надворешниот дијаметар на држачот е 17.5мм а дијаметарот на самиот магнет е 13.8мм. Рачката е ергономски изработена и обложена со нелизгачки материјал од гума за полесно држење и поголема удобност.

Бренд

Neo