Иглици за тапацирање Ј 14мм, 1000 пар. - Baucentar
Иглици за тапацирање Ј 14мм, 1000 пар.

Иглици за тапацирање Ј 14мм, 1000 пар.

115 ден

Има на залиха

115 ден

Има на залиха

Додади го во кошничка
Купи веднаш
Шифра: 16-514 Категории

Иглици за тапацирање со рачна хефталка. Иглиците обезбедуваат сигурно и цврсто поврзување на материјалите. Најчесто се користат при изработка на мебел или за декоративни работи. Изработени се од квалитетна метална легура, галванизирани се и зајакнати со заострени врвови. Ги исполнуваат очекувањата на сите професионалци: цврстина, трајност и острина. Иглиците се од тип Ј и се со работна должина од 14мм, работна ширина од 11.3мм и дебелина од 0.7мм. Во едно пакување има вкупно 1000 иглици.

Бренд

Neo