Надворешна Тенда MHL SK00 - Baucentar
Надворешна Тенда MHL SK00

Надворешна Тенда MHL SK00

6869 ден

Има на залиха

Velux MHL SK00 5060

6869 ден

Има на залиха

Додади го во кошничка
Купи веднаш
Шифра: 040ВЕЛ Категории

Надворешна тенда MHL SK00 5060H

Тендата го намалува загревањето и ја зголемува интимноста на поткровјето. Може да се управува рачно и електрично.

Бренд

velux