Мотика 1112 гр без рачка - Baucentar
Мотика 1112 гр без рачка

Мотика 1112 гр без рачка

330 ден

Има на залиха

330 ден

Има на залиха

Додади го во кошничка
Купи веднаш

Кована мотика без рачка со вкупна маса од 1112 гр. Главата на мотиката е изработена од кован челик со што се овозможува полесно обработување на земјени или песочни површини. Многу корисна алатка во градината.

Бренд

Verto