Шпакла Јапан Ростфрај х4 пар. - Baucentar
Шпакла Јапан Ростфрај х4 пар.

Шпакла Јапан Ростфрај х4 пар.

155 ден

Има на залиха

155 ден

Има на залиха

Додади го во кошничка
Купи веднаш

Шпакла од тип Јапан спакувана во сет со 4 парчиња. Се користи за фина обработка на ѕидни површини. Во сетот има 4 парчиња со различна ширина на работниот дел на шпаклата: 48мм, 76мм, 98мм и 118. Работниот дел на шпаклата е изработен од ростфрај.

Бренд

Mimont